Willa Tradycja

Willa Tradycja

  • ul. Jaśminowa 6
  • 84-360 Łeba
  • 507-200-775
  • od 35 zł do 70 zł

Zawsze podziwiałam stare pałacyki, wille - wciąż marząc o własnym domu w rodzimej Łebie.
Willa Tradycja jest spełnieniem moich marzeń i pasji związanych z dekoracją wnętrz, malarstwem i historią sztuki. Warto zatem marzyć!!!

Dom ma bardzo dogodne położenie - stoi przy Parku im. Jana Pawła II, w cichej willowej dzielnicy - 130 m od głównej ulicy miasta a 750 m do morza spacerem. W pobliżu znajdują się delikatesy, domowe restauracyjki, plac zabaw, boisko do kosza, ścieżki do jazdy na rolkach, trasy rowerowe.

Willa Tradycja przyjmuje gości przez cały rok zapewniając gustownie i komfortowo urządzone pokoje z łożami małżeńskimi, kabinami prysznicowymi, TV kablową - pokoje są przestronne.

Każdy gość wypocznie u nas dobrze, w miłej atmosferze, w czystym pokoju, profesjonalnie obsłużony. Zapraszamy na wczasy, weekendy do naszego niezwykłego miasta, które jest wspaniałym miejscem na ziemi - położonym nad morzem pomiędzy dwoma wielkimi jeziorami z mnóstwem dzikiego ptactwa, z pięknymi lasami pachnącymi olejkami sosnowymi.

W Łebie jest dużo barów, pizzerii, lodziarni, krytych placów zabaw itp.- oferujących to czego latem najbardziej nam trzeba czyli letniego jedzenia i radości. A przy tym wszystkim nasz Bałtyk dwoi się i troi, aby ukazać niezapomnianą scenerię w trakcie sztormu lub skąpać zmęczone ciała w słońcu czy fali morskiej. Droga do Łeby daleka - ale wrażenia będą przyjemne i pozwolą Państwu nabrać sił.

Serdecznie zapraszamy do Willi Tradycja!!!!

Lokalizacja na mapie:

Chcesz zapytać e-mailem o noclegi? Wypełnij formularz:

Pola oznaczone (*) należy wypełnić. Pozostałe pola nie są wymagane. Po zatrzymaniu kursora myszy nad polem, pojawi się podpowiedź odnośnie wypełnienia danego pola.


Kliknij aby pojawił się kalendarz.
Kliknij aby pojawił się kalendarz.