Regulamin serwisu leba.pomorskie.pl

Regulamin zamieszczenia płatnego ogłoszenia wynajmu noclegów w serwisie leba.pomorskie.pl, będącym własnością i administrowanym przez "CVK STUDIO FILMOWE"

 1. Serwis - internetowy serwis leba.pomorskie.pl oferujący zamieszczanie płatnych ogłoszeń wynajmu noclegów.
  Ogłoszeniodawca - osoba zlecająca umieszczenie płatnego ogłoszenia wynajmu noclegów w Serwisie i administrująca treścią tego ogłoszenia.
  Obiekt - budynek lub miejsce, którego dotyczy płatne ogłoszenie wynajmu noclegów.

 2. Aby umieścić swoje ogłoszenie w naszym Serwisie należy zapoznać się z regulaminem. Dodanie ogłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Serwisu.

 3. Serwis nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń oraz nie odpowiada za zgodność informacji o Obiekcie ze stanem faktycznym. Za informacje te odpowiada Ogłoszeniodawca.

 4. Po rozpoczęciu emisji ogłoszenia w Serwisie i otrzymaniu przez Ogłoszeniodawcę wiadomości e-mail z różnymi informacjami, Ogłoszeniodawca ma 21 dni na wpłatę należności za ogłoszenie na podane w wiadomości e-mail konto (nr konta znajduje się również w dziale KONTAKT). W przeciwnym przypadku ogłoszenie zostanie zawieszone, a następnie po 7 dniach usunięte z Serwisu.

 5. Serwis zastrzega sobie prawo do korygowania ogłoszenia - w przypadku rażących literówek, błędów ortograficznych lub stylistycznych.

 6. Ogłoszeniodawca przyjmuje na siebie wszelką odpowiedzialność prawną za skutki naruszeń jakichkolwiek praw osób trzecich, naruszonych poprzez emisję ogłoszenia w Serwisie. Serwis nie odpowiada za skutki naruszenia jakichkolwiek praw jakichkolwiek osób.

 7. Serwis nie odpowiada za przerwy w publikacji ogłoszeń w Internecie z przyczyn niezależnych od Serwisu.

 8. Dane Obiektu (wraz z danymi osobowymi) podane podczas dodawania ogłoszenia, są wyświetlane w treści oferty, a służą do ułatwienia kontaktu z Ogłoszeniodawcą, w celu zapytania o wolne terminy lub dokonania rezerwacji.

Najnowsza wersja regulaminu pochodzi z dnia 27 listopada 2012 roku (zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany).