Cennik

Poniżej znajdują się ceny za umieszczenie Państwa ogłoszenia w serwisie leba.pomorskie.pl oraz ceny za dodatkową promocję ogłoszenia na naszych stronach. Po dokonaniu płatności będzie wystawiona i przesłana na adres e-mail Faktura VAT w postaci elektronicznej. Faktura VAT w tradycyjnej postaci papierowej będzie przesłana pocztą na Państwa życzenie. Faktura pro forma jest wystawiana i przesyłana pocztą na życzenie.

Ceny podstawowej emisji ogłoszenia:

  • Emisja ogłoszenia w wybranej z kategorii: Pokoje Gościnne, Pensjonaty, Domki Letniskowe, Apartamenty, Mieszkania, Wille, Agroturystyka (na okres jednego roku) - 147,60 zł z VAT (120 zł netto) 73,80 zł z VAT (60 zł netto).

  • Emisja ogłoszenia w wybranej z kategorii: Ośrodki Wczasowe, Hotele, Pola Namiotowe, Campingi (na okres jednego roku) - 246 zł z VAT (200 zł netto) 123 zł z VAT (100 zł netto).

  • Głównym kryterium decydującym o kolejności wyświetlania ogłoszeń na liście jest czas ich dodania. Tak więc najpierw wyświetlane są oferty, które najdłużej (przez najwięcej lat) znajdują się w naszym serwisie. Oferty, które są w serwisie tyle samo lat, wyświetlane są w LOSOWEJ kolejności (codziennie innej).

Dodatkowa promocja ogłoszenia:

  • Dodatkowa emisja ogłoszenia na stronie głównej serwisu (na okres jednego miesiąca) - 61,50 zł z VAT (50 zł netto) 30,75 zł z VAT (25 zł netto). Ogłoszenie jest wówczas widoczne w samym centrum strony głównej serwisu, poniżej etykiety "Wybrane oferty". Aby zapewnić skuteczność tego rodzaju wyróżnienia, jednocześnie może być wyróżnionych maksymalnie 9 ogłoszeń. Obecnie jest to najefektywniejsza forma dodatkowej promocji ogłoszenia.

  • Dodatkowa emisja ogłoszenia na wszystkich stronach serwisu (na okres jednego miesiąca) - 49,20 zł z VAT (40 zł netto) 24,60 zł z VAT (20 zł netto). Ogłoszenie jest wówczas widoczne na każdej stronie serwisu, w ciemnoniebieskiej ramce na prawym brzegu strony, pod etykietką "Dodaj ogłoszenie". Aby zapewnić skuteczność tego rodzaju wyróżnienia, jednocześnie może być wyróżnionych maksymalnie 6 ogłoszeń.

  • Wyróżnienie ogłoszenia w danej kategorii (na okres jednego miesiąca) - 24,60 zł z VAT (20 zł netto) 12,30 zł z VAT (10 zł netto). Ogłoszenie jest wówczas widoczne w pogrubionej ramce, na początku listy ofert w danej kategorii noclegów (przed ogłoszeniami emitowanymi w sposób podstawowy).

  • Kolejność wyświetlania wyróżnionych ogłoszeń zależy od długości ich wyróżnienia (opłata nie dotyczy konkretnego miejsca na liście wyróżnionych ogłoszeń). Tak więc najpierw wyświetlane są oferty, które zostały wyróżnione na najwięcej miesięcy. Oferty, które zostały wyróżnione na taki sam okres, z każdym wczytaniem strony wyświetlane są w LOSOWEJ kolejności (dla wyróżnienia w danej kategorii, kolejność jest losowana raz dziennie). Ogłoszenie zostanie wyróżnione (maksymalnie na 1 rok) po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

  • Dla najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy możliwość ubiegania się o najwyższe pozycje na liście ofert. Pozycje ofert wyróżnionych w danej kategorii noclegów na okres 1 roku (czyli posiadających 12 punktów rankingowych), można dodatkowo polepszyć. W tym celu należy zakupić dodatkowe punkty rankingowe, które będą aktywne w wybranym okresie czasu. Koszt 1 punktu rankingowego (na okres jednego miesiąca) - 6,15 zł z VAT (5 zł netto).