Dodanie ogłoszenia do serwisu

Aby dodać do naszego serwisu swoją ofertę wynajmu noclegów, wystarczy wypełnić poniższy formularz i przesłać zgłoszenie. Zajmie to tylko kilka minut.

  • Ogłoszenie stanie się widoczne po zatwierdzeniu przez administratora serwisu - otrzymacie wówczas Państwo zwrotny e-mail z różnymi informacjami.
  • Od razu po przesłaniu zgłoszenia możliwe już będzie dodanie zdjęć (maksymalnie 17) oraz edycja treści ogłoszenia.
  • Każde ogłoszenie opłacone na kolejny rok, przez pewien czas (od kilku dni do kilkunastu tygodni) znajdzie się w ramce "Najnowsze ogłoszenia" na każdej stronie serwisu.
  • Przed dodaniem ogłoszenia, proszę zapoznać się z CENNIKIEM i REGULAMINEM serwisu.

Aby dodać ogłoszenie, należy wypełnić formularz:

Pola oznaczone (*) należy wypełnić. Pozostałe pola nie są wymagane. Po zatrzymaniu kursora myszy nad polem, pojawi się podpowiedź odnośnie wypełnienia danego pola.


Login użytkownika i hasło:Podstawowe dane oferty:Dane teleadresowe oferty - wyświetlane w ogłoszeniu oraz na listach ogłoszeń:Treść oferty:Podstawowe dane kontaktowe klienta (wykorzystywane wyłącznie do kontaktów serwisu z klientem) - bardzo prosimy o ich możliwie częstą aktualizację:Dane do wystawienia faktury VAT:Uwagi - jeżeli macie Państwo jakieś uwagi co do ogłoszenia, proszę się nimi z nami podzielić: