Pokoje Gościnne WIEMEDA

Pokoje Gościnne WIEMEDA

  • ul. Kwiatowa 1
  • 84-360 Łeba
  • 695-561-108
  • 59-866-18-58
  • od 35 zł do 65 zł

Przejdź do:

WIEMEDA  to nasz nowy obiekt położony na osiedlu willowym blisko centrum miasta (200 m). Jest tu cicho i spokojnie; uliczki dojazdowe, mały ruch pojazdów. Osiedle zadbane, dobrze zagospodarowane, bez nocnych klubów i dyskotek. W najbliższej okolicy kilka domowych stołówek,osiedlowy sklepik, duży park miejski z placem zabaw     i boiskiem dla dzieci, kościół i delikatesy. Do portu i dworca 500 m, do plaży około 800 m.
Oferujemy nowe, ładne pokoje: 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami,lodówkami        w pokojach i balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki, naczynia   i sprzęt plażowy. Do ogólnej dyspozycji żelazko, kącik grillowy i parking na posesji dla kilku samochodów (5 zł doba parkowania). Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Zapewniamy miły wypoczynek w domowej atmosferze. Do dyspozycji naszych szanownych gości jest również bezpłatny dostęp do internetu WIFI.
Doba noclegowa zaczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 rano w dniu wyjazdu.
Rezerwację telefoniczną należy potwierdzić wpłatą wcześniej uzgodnionego zadatku i wpłatą na konto w ciągu 7 dni roboczych na adres obiektu.

Chcesz zapytać e-mailem o noclegi? Wypełnij formularz:

Pola oznaczone (*) należy wypełnić. Pozostałe pola nie są wymagane. Po zatrzymaniu kursora myszy nad polem, pojawi się podpowiedź odnośnie wypełnienia danego pola.


Kliknij aby pojawił się kalendarz.
Kliknij aby pojawił się kalendarz.