Pokoje Gościnne PioTer

Pokoje Gościnne PioTer

  • ul. Brzozowa 4A
  • 84-360 Łeba
  • 59-866-19-33
  • od 22 zł do 59 zł

ZAPRASZAM, szczegóły poniżej.

Proszę wybrać coś z oferty i dzwonić 598 661 933 wieczorem,

FOTOGRAFIE zobacz: http://pelczar.spanie.pl/zakladka/fotogaleria#a ,

LOKALIZACJE sprawdź na MAPIE: https://www.google.pl/maps/@54.7640486,17.5584143,16z?hl=pl

 Oferujemy pobyt w dwóch różnych obiektach – cenniki i szczegóły poniżej…

. . . # # # # # # # # # # # # # # # # # # . . .

 ŁEBA willowa - blisko plaży, pokoje gościnne PioTer

Blisko plaży nasz kameralny obiekt oferuje APARTAMENT 4-5 osobowy (przedpokój, dwa pokoje, kuchnia, łazienka) oraz samodzielne POKOJE gościnne 2-, 3- i 4-osobowe. W każdym lokalu łazienka (prysznic, umywalka, wc), kolorowy TV, Internet, naczynia. Dla kilku pokoi gościnnych urządzony aneks kuchenny. Tylko dla jednego pokoju za dodatkową opłatą oferujemy duży własny taras ze stolikiem, krzesłami, leżakiem. Doba noclegowa trwa od godz. 14:oo w dniu przyjazdu, do godz. 10:oo w dniu wyjazdu. Na miejscu informacja turystyczna, opieka medyczna, parking oraz inne udogodnienia, jak poniżej.

Rezerwacja tylko telefonicznie 598 661 933, najchętniej wieczorem.

aby Twoja rezerwacja była SKUTECZNA - uzgodnij telefonicznie a następnie wpłać zadatek.

Informacje zobacz na: www.pioter.pl lub www.pelczar.spanie.pl, e-mail: piotr.pelczar@wp.pl.

FOTOGRAFIE zobacz: http://pelczar.spanie.pl/zakladka/fotogaleria#a , kliknij na BLISKO PLAŻY.


ŁEBA, BLISKO MORZA, ul. BRZOZOWA - dzielnica willowa

cena

za pokój

w terminie

promocja

końcówka czerwca

do pierwszej soboty

lipca

do drugiej soboty

lipca

połowa lipca do połowy sierpnia

od 16-go

sierpnia

promocja końcówka

sierpnia

2-osobowy

80-90,-

100-110,-

120-130,-

140-150,-

110-120,-

80-90,-

3-osobowy

110,-

130-140,-

150-160,-

160-180,-

130-150,-

110-120,-

4-osobowy

140,-

150-160,-

170-180,-

190-200,-

160-170,-

140-150,-

apartament

4-5 osób

170-180,-

190-200,-

220-240,-

250-290,-

200-240,-

160-180,-

duży własny taras

dodatkowo do ceny pokoju + 20,- za dobę

parking

motor, auto u nas bezpłatnie (postój przy ulicach w ŁEBIE odpłatny)

 

Nasza oferta jest bezkonkurencyjna, oprócz noclegu, goście mogą korzystać:

- dostęp do wspólnej kuchenki (jednak bez smażenia ryb i gotowania obiadów!) kawy i herbaty gratis,

- parking (nie jest obowiązkowy) tylko dla gości nie korzystających z samochodu w czasie urlopu,

UWAGA !! w Łebie w dzielnicach turystycznych NIE można bezpłatnie parkować na ulicach!,

- garażowanie: wózków, rowerów, desek surfingowych itp. bez dodatkowych opłat,

- możliwość skorzystania z: suszarki, parawanu, żelazka, depozytu sejfowego, bezpłatnej opieki lekarskiej,

- bogata informacja turystyczna o Łebie, okolicy oraz regionie, przewodniki i mapy turystyczne,

- bezpieczeństwo - obiekt monitorowany przez całą dobę licznymi kamerami, niezależne wejście,

- preferujemy osoby niepalące, palenie tytoniu tylko na powietrzu; na tarasie lub w altance.

Najlepsza w ŁEBIE ekskluzywna, spokojna dzielnica willowa, bez dyskotek i pól namiotowych. Do plaży około 300 metrów, do portu oraz do centrum 200 metrów. W pobliżu gastronomia oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych.

INFORMACJE REGULAMINOWE

Witamy miłych Gości w POKOJACH GOŚCINNYCH PioTer i życzymy dobrego wypoczynku i udanego urlopu. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:oo pierwszego dnia pobytu, a kończy się do godz. 10:oo w dniu wyjazdu. Należność za pobyt należy uregulować pierwszego dnia. 

Do dyspozycji Gości aneks kuchenny na 3 kondygnacji (kuchenka, mikrofalówka, czajnik, lodówka, sprzęty, naczynia, sztućce) bez gotowania obiadów i bez smażenia ryb. Prosimy nie zostawiać włączonych urządzeń bez dozoru! Dbajmy o porządek, aby umożliwić korzystanie z kuchni innym Gościom. Kawy, herbaty - gratis! W pokojach gościnnych niedozwolone jest używanie własnych grzałek, żelazek.

U gospodarzy można wypożyczyć żelazko, parawan, suszarkę. Służymy bogatą informacją turystyczną o regionie. Na miejscu bezpłatna opieka medyczna. Nie odpowiadamy za zaginięcie drogocennych przedmiotów, jeśli nie zostały one przekazane do depozytu. Koła plażowe, pontony i inny sprzęt plażowy przechowujemy w bagażniku samochodu lub w altance, a nie w pokojach. Preferujemy osoby niepalące, palenie tytoniu tylko na powietrzu; na tarasie lub w altance. Nie akceptujemy wędkarzy przynoszących sprzęt i ryby do pokoju.

Monitorowany, zamykany parking nie jest obowiązkowy. Oferujemy go tylko Gościom, którzy podczas urlopu w Łebie NIEplanują jeździć samochodem. Dopilnuj, by w przeddzień wyjazdu ustawić swoje auto bezpośrednio przy bramie! UWAGA ! w Łebie w dzielnicach turystycznych NIE można parkować bezpłatnie na ulicach!

Zobowiązujemy Gości do dbałości o wyposażenie pokoi gościnnych oraz łazienek. W razie awarii prosimy o pilny kontakt z gospodarzami. Goście odpowiadają materialnie za spowodowane szkody. Wychodząc z obiektu prosimy o sprawdzenie kranów i zamknięcie okien i drzwi. Podczas upałów nie otwieraj okna w dzień, ale zostaw uchylne na całą noc. Każdorazowo dokładnie zamykaj drzwi zewnętrzne. Dbajmy o bezpieczeństwo rzeczy i osób. Klucze należy strzec i zabrać ze sobą.

ZAPRASZAMY tylko spokojne rodziny z dziećmi powyżej 7 lat. Dbamy o spokój i wypoczynek naszych Gości oraz własny. Mając złe doświadczenia, absolutnie nie dopuszczamy żadnych odwiedzin osób nie mieszkających u nas (też rodziny, znajomych), ani w pokojach, ani w ogródku! Wszystkich obowiązuje cisza nocna od godz. 22:oo do 7:oo. Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Działalność prowadzimy sezonowo: od połowy czerwca do końca sierpnia.

REGULAMIN jest wyłącznie po to, aby wszyscy byli zadowoleni. Cieszymy się, że nasi Goście wracają do nas i polecają nas swoim znajomym. Jeśli nie akceptujesz regulaminu, to oznacza, że jednak powinieneś dla siebie znaleźć inną kwaterę…

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NASZYCH GOŚCI :

= Ceny za parking, garażowanie? Garaż dla rowerów i parking dla motocykli są bezpłatne! Parkowanie auta na utwardzonym, ogrodzonym, monitorowanym parkingu bezpłatne. UWAGA! W Łebie NIE można bezpłatnie parkować na ulicach! Inni właściciele kwater w Łebie najczęściej nie oferują własnych parkingów, więc auta ich Gości stoją na obcych parkingach płatnych.

= Czy za pobyt wystawiamy Rachunki, Faktury? Tak, wystawiamy Rachunki, ale nie Faktury VAT.

= Czy za pobyt dziecka też należy zapłacić? Umówiona cena dotyczy wynajętego pokoju dla uzgodnionego składu rodziny, nie różnicujemy osobnych cen za osobę dużą, za dziecko duże lub małe itp.

= Czy pobieramy opłatę klimatyczną? Informujemy naszych Gości, gdzie należy taką opłatę uiścić w kasie Urzędu Miasta Łeby, ale najczęściej nie kontrolujemy tego…

= Czy zapraszamy na krótkie weekendy? W sezonie letnim pokoje wynajmujemy tylko na URLOPY = pobyty tygodniowe lub dłuższe, a nie na 2-3 dni lub krótkie weekendy.

Czy zwracamy zadatek? Nie zgłoszenie się do obiektu na pierwszą noc powoduje przepadek całości zadatku oraz pozbawia prawa do pobytu w całym planowanym okresie. Wcześniejszy wyjazd (z dowolnego powodu; sprawy osobiste, praca, brak słońca, „śmierć cioci”) przed końcem opłaconego pobytu, nie zobowiązuje usługodawcy do zwrotu wniesionej opłaty, nie zwracamy należności za pozostałe dni. Rezygnacja z rezerwacji (bez względu na podaną przyczynę!) powoduje stratę całego zadatku, który wpłaca się nie po to, by go zwracać, lecz by zobowiązać obie strony do wykonania umowy - zadatek nie podlega zwrotowi (podstawa prawna „Ustawa o usługach turystycznych z dn. 31.08.1997 r."). Uiszczenie opłaty za pobyt (choćby zadatku) oznacza akceptację naszego regulaminu.

Ludzie sukcesu, młodzi i aktywni bywają w ŁEBIE co roku.

Umów się i spotkaj również swoich znajomych w ŁEBIE – w letniej stolicy Polski !

. . . # # # # # # # # # # # # # # # # # # . . .


 ŁEBA centrum, APARTAMENT 4-osobowy PioTer

W centrum ŁEBY (150 m od Deptaka Prezydentów) obok zabytkowego kościółka, około 1000 m do plaży oferujemy „APARTAMENT 4-osobowy” dla 4 osób (2 par) bez małych dzieci, niezależne wejście, przedpokój, urządzona kuchnia (kuchenka, mikrofalówka, czajnik, lodówka, toster, sztućce, sprzęty, zlewozmywak), łazienka (prysznic, umywalka, wc, suszarka), dwa oddzielne pokoje 2-osobowe; każdy z nich posiada dolną część dzienną (fotele, ława, szafa, TV kablowa, Internet) oraz górną antresolę sypialną (w każdej antresoli podwójne spanie, szafka nocna, fotel). Ponadto do dyspozycji gości między innymi żelazko, wentylator, koc i parawan na plażę, teren trawiasty, grill, zamykany parking. W Łebie praktycznie nie można bezpłatnie parkować na ulicach. Na miejscu informacja turystyczna oraz bezpłatna opieka medyczna.

Rezerwacja tylko telefonicznie 598 661 933, najchętniej wieczorem.

aby Twoja rezerwacja była SKUTECZNA - uzgodnij telefonicznie a następnie wpłać zadatek.

Informacje zobacz na: www.pioter.pl lub www.pelczar.spanie.pl, e-mail: piotr.pelczar@wp.pl.

FOTOGALERIA -> zobacz

 

ŁEBA CENTRUM, ul. KOŚCIELNA, obok Deptak Prezydentów

super cena za cały 

APARTAMENT

w terminie

do pierwszej soboty

lipca

do drugiej soboty

lipca

połowa lipca

do połowy sierpnia

promocja

od 16-go

sierpnia

promocja końcówka

sierpnia

za 4 osoby

(czyli 2 pary)

oraz parking

110-120,-

120-140,-

140-160,-

110-130,-

100-110,-

INFORMACJE REGULAMINOWE

Witamy miłych Gości wSTUDIU4-osobowym PioTer i życzymy dobrego wypoczynku i udanego urlopu. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:oo pierwszego dnia pobytu, a kończy się do godz. 10:oo w dniu wyjazdu. Należność za pobyt należy uregulować pierwszego dnia. 

ZAPRASZAMY tylko spokojną młodzież. Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Działalność prowadzimy sezonowo: lipiec-sierpień. Cieszymy się, że nasi Goście wracają do nas i polecają nas swoim znajomym.

Ludzie sukcesu, młodzi i aktywni bywają w ŁEBIE co roku.

Umów się i spotkaj również swoich znajomych w ŁEBIE – w letniej stolicy Polski !

UWAGAnaniedokładne opisy wielu „konkurencyjnych” ofert turystycznych,

lokalizacja dzielnic ŁEBA południe i (ŁEBA) Nowęcin

 - daleko jest do centrum i jeszcze dalej do plaży…

 

plaże ~~~~ plaże ~~~~ plaże ~~~~ plaże

w i l l o w a  Ł E B A  p l a ż o w a

 

 

ŁEBA centrum

 

 

ŁEBA południe

NOWĘCIN

 

 

 

Lokalizacja na mapie:

Chcesz zapytać e-mailem o noclegi? Wypełnij formularz:

Pola oznaczone (*) należy wypełnić. Pozostałe pola nie są wymagane. Po zatrzymaniu kursora myszy nad polem, pojawi się podpowiedź odnośnie wypełnienia danego pola.


Kliknij aby pojawił się kalendarz.
Kliknij aby pojawił się kalendarz.