ikonka Goście w serwisie:
Łącznie:769758
W tym roku:13610
W tym miesiącu:2646
W tym tygodniu:247
Dzisiaj:61
Klub muzyczny Euphoria - Łeba

Pokoje Gościnne PioTer

Pokoje Gościnne PioTer
Piotr Pelczar
ul. Brzozowa 4A
84-360 Łeba

Tel: 59-866-19-33

Ceny noclegów:
od 22 zł do 59 zł
Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer
Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer Pokoje Gościnne PioTer

ZAPRASZAM.

Proszę wybrać coś z oferty i dzwonić po 18.oo 598 661933, www.pioter.pl

FOTOGRAFIE zobacz:http://pelczar.spanie.pl/zakladka/fotogaleria#a,

LOKALIZACJE sprawdź na MAPIE: https://www.google.pl/maps/@54.7640486,17.5584143,16z?hl=pl

Oferujemy pobyt w dwóch różnych obiektach – cenniki i szczegóły poniżej…

.. . # # # # # # # # # # # # # # # # # # . . .

ŁEBA (blisko plaży) PioTer, rodzinne pokoje gościnne

Blisko plaży nasz kameralny obiekt oferuje APARTAMENT 4-5 osobowy (przedpokój, dwa pokoje, kuchnia, łazienka) oraz samodzielne POKOJE gościnne 2-, 3- i 4-osobowe. W każdym lokalu łazienka (prysznic, umywalka, wc), kolorowy TV, Internet, naczynia. Dla kilku pokoi gościnnych urządzony aneks kuchenny. Tylko dla jednego pokoju oferujemy duży taras. Informacja turystyczna, opieka medyczna, parking oraz inne udogodnienia, jak poniżej. Doba noclegowa trwa od godz. 14:oo w dniu przyjazdu, do godz. 10:oo w dniu wyjazdu.

Rezerwacja tylko telefonicznie 598 661933, najchętniej wieczorem,

aby Twoja rezerwacja była SKUTECZNA - uzgodnij a następnie wpłać umówiony zadatek.

Pisze-mail: piotr.pelczar@wp.pl. Informacje zobacz na: www.pioter.pl lub www.pelczar.spanie.pl

FOTOGRAFIE zobacz: http://pelczar.spanie.pl/zakladka/fotogaleria#a, kliknij na BLISKO PLAŻY.

ŁEBA, BLISKO MORZA, ul. BRZOZOWA - dzielnica willowa

cena

za pokój

w terminie

promocja

końcówka

czerwca

do pierwszej soboty

lipca

do drugiej soboty

lipca

połowa lipca do połowy sierpnia

od16-go

sierpnia

promocja

końcówka

sierpnia

2-osobowy

90,-

110-120,-

120-130,-

140-150,-

120-130,-

90-100,-

3-osobowy

110,-

130-140,-

150-160,-

160-180,-

140-150,-

110-120,-

4-osobowy

140,-

160-170,-

170-180,-

190-200,-

170-180,-

140-150,-

apartament

4-5osób

180,-

200-220,-

240-250,-

270-300,-

220-250,-

160-180,-

duży taras

dla pokoju

ewentualnie, wtedy dodatkowo do ceny pokoju + 20,- dziennie

Nasza oferta jest bezkonkurencyjna, oprócz noclegu, goście bez dodatkowych opłat mogą korzystać:

-dostęp do wspólnej kuchenki (jednak bez smażenia ryb i gotowania obiadów!) kawy i herbaty gratis,

-bezpłatny parking (nie jest obowiązkowy) dla gości niekorzystających z samochodu w czasie urlopu,

-garażowanie: wózków, rowerów, desek surfingowych itp. bez dodatkowych opłat,

-możliwość skorzystania z: suszarki, żelazka, depozytu sejfowego,bezpłatnej opieki lekarskiej,

-bogata informacja turystyczna o Łebie, okolicy oraz regionie,przewodniki i mapy turystyczne,

-bezpieczeństwo - obiekt monitorowany przez całą dobę licznymi kamerami, niezależne wejście,

-preferujemy osoby niepalące, palenie tytoniu tylko na powietrzu; na tarasie lub w altance.

Najlepsza w ŁEBIE ekskluzywna, spokojna dzielnica willowa, bez dyskotek i pól namiotowych. Do plaży około 300 metrów, do portu oraz do centrum 200 metrów. W pobliżu gastronomia oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych.

INFORMACJE REGULAMINOWE

Witamy miłych Gości w POKOJACH GOŚCINNYCH PioTer i życzymy dobrego wypoczynku i udanego urlopu. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:oo pierwszego dnia pobytu, a kończy się do godz. 10:oo w dniu wyjazdu. Należność za pobyt należy uregulować pierwszego dnia. Rezygnacja z rezerwacji (bez względu na podaną przyczynę!) powoduje stratę całego zadatku, który wpłaca się nie po to, by go zwracać, leczby zobowiązać obie strony do wykonania umowy. Nie zgłoszenie się do obiektu na pierwszą noc powoduje przepadek całości zadatku oraz pozbawia prawa do pobytu w całym planowanym okresie. W razie wcześniejszego wyjazdu (z dowolnego powodu; sprawy osobiste, praca, brak słońca, „śmierć cioci”) przed końcem opłaconego pobytu, nie zwracamy należności za pozostałe dni.

Do dyspozycji Gości aneks kuchenny na 3 kondygnacji (kuchenka,mikrofalówka, czajnik, lodówka, sprzęty, naczynia, sztućce) bez gotowania obiadów i bez smażenia ryb. Prosimy nie zostawiać włączonych urządzeń bez dozoru! Dbajmy o porządek, aby umożliwić korzystanie z kuchni innym Gościom. Kawy, herbaty - gratis! W pokojach gościnnych niedozwolone jest używanie własnych grzałek, żelazek.

U gospodarzy można wypożyczyć żelazko, parawan, suszarkę. Służymy bogatą informacją turystyczną o regionie. Usługi medyczne dla Gości są bezpłatne. Nie odpowiadamy za zaginięcie drogocennych przedmiotów, jeśli nie zostały one przekazane do depozytu. Koła plażowe, pontony i inny sprzęt plażowy przechowujemy w altance lub w bagażniku samochodu, a nie w pokojach. Preferujemy osoby niepalące, palenie tytoniu tylko na powietrzu; na tarasie lub w altance. Nie akceptujemy wędkarzy przynoszących sprzęt i ryby do pokoju.

Monitorowany bezpłatny, zamykany parking nie jest obowiązkowy. Oferujemy go tylko Gościom, którzy podczas urlopu w Łebie NIE korzystają z pojazdu. Dopilnuj, by w przeddzień wyjazdu ustawić swoje auto bezpośrednio przy bramie!

Zobowiązujemy Gości do dbałości o wyposażenie pokoi gościnnych oraz łazienek. W razie awarii prosimy o pilny kontakt z gospodarzami. Goście odpowiadają materialnie za spowodowane szkody. Wychodząc z obiektu prosimy o sprawdzenie kranów i zamknięcie okien i drzwi. Podczas upałów nie otwieraj okna w dzień, ale zostaw uchylne na całą noc. Każdorazowo dokładnie zamykaj drzwi zewnętrzne. Dbajmy o bezpieczeństwo rzeczy i osób. Klucze należy strzec i zabrać ze sobą.

ZAPRASZAMY tylko spokojne rodziny z dziećmi powyżej 7lat. Dbamy o spokój i wypoczynek naszych Gości oraz własny. Mając złe doświadczenia, absolutnie nie dopuszczamy żadnych odwiedzin osób nie mieszkających u nas (też rodziny, znajomych), ani w pokojach, ani w ogródku! Wszystkich obowiązuje cisza nocna od godz. 22:oo do 7:oo. Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Działalność prowadzimy sezonowo: od połowy czerwca do końca sierpnia.

REGULAMIN jest wyłącznie po to, aby wszyscy byli zadowoleni. Jeśli nie akceptujesz regulaminu, znajdź dogodniejszą dla siebie kwaterę… Cieszymy się, że nasi Goście wracają do nas i polecają nas swoim znajomym.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NASZYCH GOŚCI :

=Ceny za parking,garażowanie? Garaż dla rowerów i ogrodzony parking utwardzony, monitorowany dla samochodów i motocykli są bezpłatne! Inne pensjonaty w Łebie często nie posiadają parkingów więc auta ich Gości stoją na ulicach lub na obcych parkingach płatnych.

=Czy za pobyt wystawiamy Rachunki, Faktury? Tak,wystawiamy Rachunki,ale nie Faktury VAT.

=Czy za pobyt dziecka też należy zapłacić? Umówiona cena dotyczy wynajętego pokoju dla uzgodnionego składu rodziny, nie różnicujemy cen za osobę dużą, za dziecko itp.

=Czy pobieramy opłatę klimatyczną? Informujemy naszych Gości, gdzie należy taką opłatę uiścić w kasie Urzędu Miasta Łeby, ale najczęściej nie kontrolujemy tego…

=Czy zapraszamy na weekendy? W sezonie letnim pokoje wynajmujemy tylko na URLOPY = pobyty tygodniowe lub dłuższe, a nie na 2-3 dni lub weekendy.

Ludzie sukcesu, młodzi i aktywni bywają w ŁEBIE co roku.

Umów się i spotkaj również swoich znajomych w ŁEBIE – w letniej stolicy Polski !

.. . # # # # # # # # # # # # # # # # # # . . .

ŁEBA CENTRUM, PioTer, STUDIO 4-osobowe

W centrum ŁEBY(150 m od Deptaka Prezydentów) obok zabytkowego kościółka, około 1000 m do plaży oferujemy „STUDIO 4-osobowe” dla 2 par młodzieżowych (bez dzieci), niezależne wejście, przedpokój, urządzona kuchnia (kuchenka, mikrofalówka, czajnik, lodówka, toster, sztućce, sprzęty, zlewozmywak), łazienka (prysznic, umywalka, wc, suszarka), dwa oddzielne pokoje 2-osobowe; każdy z nich posiada dolną część dzienną (fotele, ława, szafa, TV kablowa, Wi-Fi) oraz górną antresolę sypialną (w każdej antresoli podwójne spanie, szafka nocna). Ponadto do dyspozycji gości między innymi żelazko, wentylator, koci parawan na plażę, zamykany parking i teren trawiasty, grill. Na miejscu informacja turystyczna oraz bezpłatna opieka medyczna.

Rezerwacja tylko telefonicznie 598 661933,najchętniej wieczorem,

aby Twoja rezerwacja była SKUTECZNA - uzgodnij a następnie wpłać umówiony zadatek.

Pisze-mail: piotr.pelczar@wp.pl. Informacje zobacz na: www.pioter.pl lub www.pelczar.spanie.pl

FOTOGRAFIE zobacz: http://pelczar.spanie.pl/zakladka/fotogaleria#a, kliknij na STUDIO w CENTRUM.

ŁEBA CENTRUM,ul. KOŚCIELNA,obok Deptak Prezydentów

supercena za całe studio

w terminie

do pierwszej soboty

lipca

do drugiej soboty

lipca

połowa lipca

do połowy sierpnia

promocja

od16-go

sierpnia

promocja końcówka

sierpnia

za4 osoby

=2 pary

120,-

130-140,-

150-160,-

110-120,-

100-110,-


INFORMACJE REGULAMINOWE

Witamy miłych Gości w POKOJACH GOŚCINNYCH PioTeri życzymy dobrego wypoczynku i udanego urlopu. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:oo pierwszego dnia pobytu, a kończy się do godz. 10:oo w dniu wyjazdu. Należność za pobyt należy uregulować pierwszego dnia. Rezygnacja z rezerwacji (bez względu na podaną przyczynę!) powoduje stratę całego zadatku, który wpłaca się nie po to, by go zwracać, leczby zobowiązać obie strony do wykonania umowy. Nie zgłoszenie się do obiektu na pierwszą noc powoduje przepadek całości zadatku oraz pozbawia prawa do pobytu w całym planowanym okresie. W razie wcześniejszego wyjazdu (z dowolnego powodu; sprawy osobiste, praca, brak słońca, „śmierć cioci”) przed końcem opłaconego pobytu, nie zwracamy należności za pozostałe dni.

ZAPRASZAMY tylko spokojną młodzież. Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Działalność prowadzimy sezonowo: lipiec-sierpień. Cieszymy się, że nasi Goście wracają do nas i polecają nas swoim znajomym.

Lokalizacja na mapie
Chcesz zapytać e-mailem o noclegi? Wypełnij formularz:
Pola oznaczone (*) należy wypełnić. Pozostałe pola nie są wymagane. Po zatrzymaniu kursora myszy nad polem, pojawi się podpowiedź odnośnie wypełnienia danego pola.

Adres e-mail (*):
Imię i nazwisko (*): Ilość osób (*):
Termin pobytu od (*): Kliknij aby pojawił się kalendarz. do (*): Kliknij aby pojawił się kalendarz.

Treść zapytania:

PROMOCJA!!!

W sezonie 2016 emisja
ogłoszenia za 50% ceny
Dodaj swoje ogłoszenie do serwisu.
Najnowsze ogłoszenia:

To jest miejsce na Twoje ogłoszenie - zgłoś teraz swoją ofertę!

Pokoje Gościnne Iwona Biskot - Łeba
Pokoje Gościnne Iwona Biskot - Łeba


Domki Letniskowe U WIŚNI - Łeba
Domki Letniskowe U WIŚNI - Łeba


Pokoje Gościnne AMETYST - Łeba
Pokoje Gościnne AMETYST - Łeba

Warto odwiedzić:
Przykładowe ankiety online, ankiety internetowe i inne formularze elektroniczne.
Tworzenie portali internetowych
Wczasy
cytaty
Imprezy integracyjne
Głuchołazy
Białogóra
Hotele
Łeba, tanie noclegi, pokoje gościnne. Łeba kwatery prywatne, wakacje i wczasy nad morzem - leba.pomorskie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone: Krzysztof Pelczar i CVK STUDIO FILMOWE © 2007 - 2017 | Polityka prywatności | Bazy noclegowe | Linki