Pokoje Gościnne Oscar

Pokoje Gościnne Oscar

  • ul. Kwiatowa 12
  • 84-360 Łeba
  • 796-394-654
  • 59-866-29-02
  • od 25 zł do 35 zł

Witamy Państwa w kwaterach prywatnych w Łebie "Oscar". Nasz obiekt jest położony w cichej i spokojnej dzielnicy Łeby. Zaledwie 50m do dużego, zielonego parku z placem zabaw i boiskiem do koszykówki, 200m do głównego ciągu spacerowego miasta. Do morza około 800m, do jeziora podobnie.

Oscar oferuje Państwu pokoje gościnne 2, 3 i 4-osobowe. Łazienki własne lub wspólne. Każdy pokój posiada sprzęt plażowy. Godny polecenia duży dzienny salon z balkonem. Na miejscu istnieje możliwość korzystania z kuchni i niewielkiej jadalni. Jest też kącik do prasowania. Do dyspozycji Gości na posesji niewielki ogródek, meble ogrodowe, grill. Parkowanie pojazdów bezpłatne. Teren ogrodzony. Ceny zróżnicowane: od 25 do 35 zł (osobodoba) w zależności od wielkości pokoju, terminu i długości pobytu. Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny w sezonie letnim od maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy
Dorota i Krzysztof Gackowscy

Lokalizacja na mapie:

Chcesz zapytać e-mailem o noclegi? Wypełnij formularz:

Pola oznaczone (*) należy wypełnić. Pozostałe pola nie są wymagane. Po zatrzymaniu kursora myszy nad polem, pojawi się podpowiedź odnośnie wypełnienia danego pola.


Kliknij aby pojawił się kalendarz.
Kliknij aby pojawił się kalendarz.